– projekt –

BLESS MUSIC

Najważniejsze dla nas jest aby Bóg był czczony i uwielbiany. Chcemy sprowadzać, przebywać i poruszać się w Bożej obecności. Poprzez muzykę i przestrzenie z nią związane chcemy zapraszać ludzi i zabierać ich do miejsc doświadczenia szczególnego błogosławieństwa ducha, duszy i ciała.

Obszary, na których się koncentrujemy to:

  • twórczość muzyczna
  • edukacja muzyczna 
  • budowanie i rozszerzanie uwielbienia
  • służenie swoim obdarowaniem – zespół uwielbienia Bless Music 
  • wyjście z muzyką na zewnątrz, poza mury kościoła, aby zanieść ją światu jako nośnik Bożych treści
BLESS MUSIC /// DEMO
BLESS MUSIC /// „POSPIESZCIE O WIERNI”
– projekt –

TUTORIALE

Uruchomiliśmy właśnie WIELKĄ BAZĘ TUTORIALI, gdzie znajdziesz mnóstwo inspiracji do doskonalenia swojego warsztatu gry na gitarze i instrumentach klawiszowych oraz do rozwoju swoich talentów.

W tej chwili nagrywamy kolejne pieśni – te znane i nieznane, których może nie wiesz jak zagrać – wszystko po to, aby wyposażyć kościół do głoszenia Bożej chwały!

– projekt –

WARSZTATY

Jeśli jesteś zainspirowany przez TUTORIALE, ale chcesz jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności – zapraszamy Cię na warsztaty. Niekoniecznie musisz przyjeżdżać do nas – jesteśmy otwarci na przygotowanie i poprowadzenie warsztatów w Twojej wspólnocie. Nie ustaniemy, aby czynić uczniami, więc pracujemy nad wszelkimi możliwymi formami, aby chrześcijanie w Polsce mogli się rozwijać w uwielbieniu!

Zakres warsztatów możemy dowolnie dopasować do Waszych potrzeb: wokal, instrumenty klawiszowe, gitara akustyczna i elektryczna, gitara basowa i inne. Oraz wszystko, co dotyczy sprawnego funkcjonowania zespołu uwielbienia.

Na bieżąco prowadzimy WARSZTATY Z GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH.

Warsztaty powstały z myślą o ludziach, którzy chcieliby zacząć grać na pianinie lub podszkolić swój warsztat by w ten sposób wesprzeć lokalne społeczności chrześcijan. Zajęcia odbywają się cyklicznie dwa razy w miesiącu.

– projekt –

PIĘCIORAKA SŁUŻBA

„On też uczynił jednych apostołami,
drugich prorokami, innych ewangelistami,
jeszcze innych duszpasterzami i nauczycielami.” 
Efezjan 4:11

Czy osobiście znasz jakiegoś współczesnego Apostoła?
Czy Prorok jest „obok ciebie”?
Jak na imię ma EwangelistaDuszpasterz w twoim otoczeniu?
Gdzie mieszka Nauczyciel?

CHCEMY ICH ODSZUKAĆ!

– projekt –

WYDAWNICTWO

Pracujemy, aby rozpowszechniać treści dotyczące błogosławieństwa w każdej sferze naszego życia w postaci pisanej. Poprzez projekty wydawnicze chcemy szerzyć kulturę Królestwa, ekonomię Nieba, ale przede wszystkim mają być one błogosławieństwem i ubogaceniem dla współczesnego Kościoła.

Dbamy, aby nasze materiały były:

  • użyteczne – odpowiadające na potrzeby dzisiejszego Kościoła;
  • inspirujące do rozwoju osobistego;
  • przedstawiające strategiczne Boże plany dla Kościoła;
  • odpowiadające na pytanie: „Jak Kościół dzisiaj powinien wyglądać”?

Projekty, nad których przygotowaniem pracujemy obecnie w ramach naszego Wydawnictwa:

„Najszczęśliwsi na świecie dzisiaj”

Historia Małgorzaty i Jerzego Rycharskich, którzy opowiadają o tym, że są naprawdę najszczęśliwsi na świecie. Czytając będziesz się śmiał i płakał, będziesz wzruszony i zdziwiony, nie będziesz dowierzał i jednocześnie wołał o to samo dla siebie. Doświadczysz, że to szczęście może być Twoim udziałem!

„4 kroki do skutecznego przebaczenia”

Pozycja ta pomoże Ci przejść przez drogę przebaczenia – ze związania do pełnej wolności, ze strachu – do radości. Autorka, Małgorzata Rycharska sięga po historię Józefa z pierwszej księgi Mojżeszowej i pokazuje, jak nasze krzywdy możemy przekuć na błogosławieństwo!