SAMODZIELNE MAMY

DLA MAM

Warsztaty to zajęcia z terapeutą w grupie 6-7 osobowej. Poruszane tematy to: asertywność, praca z emocjami, opiekowanie się sobą, sposoby komunikacji. Dzięki tym spotkaniom chcemy zapewnić mamom czas dla siebie, aby mogły spojrzeć na swoje potrzeby, zająć się swoimi emocjami, zostać wysłuchane, otrzymać wsparcie.

DLA DZIECI

Warsztaty dla dzieci odbywają się w grupach wiekowych. Maluchami do 1,5 roku życia zajmują się opiekunki, a dzieci w wieku do 10 r. ż. przebywają na zajęciach z pedagogiem i wolontariuszami. Natomiast młodzież powyżej 10 roku życia ma swoje spotkania z przeszkolonymi tutorami w formie jeden na jeden lub grupie 2-3 osobowej.

„Te warsztaty dały mi nowa siłę, otworzyły szerzej oczy na pewne sprawy. Pokazały, że my też potrzebujemy chwili dla siebie i musimy o to zadbać, bo jeśli my jesteśmy szczęśliwie i spełnione nasze dzieci również.”

Gorąco zachęcam wszystkie samodzielne mamy do pracy nad sobą. Spotkasz tu przyjaznych ludzi, oraz inne mamy z podobnymi problemami, które doskonale będą Cię rozumieć a także profesjonalistów którzy będą w stanie Ci pomóc.

Świetne miejsce, świetna terapeutka, świetni ludzie – ciepli, mili, troskliwi, dobrzy. Taka oaza dla samodzielnych mam, gdzie można odpocząć i nabrać sił na dalszą wędrówkę.

WARSZTATY EDYCJA WIOSENNA I ZIMOWA
fotografie: Agata Storer, Anna Guźniczak